S vestavěnou skříní šetříte svůj drahocenný čas


Představte si, že se chystáte na dovolenou, a zakoupili jste si letenky v systému Last minute. Máte na sbalení vašeho kufru přibližně dvě hodiny a ve zbytku času musíte vyřídit ještě některé rodinné záležitosti, abyste nakonec stihli večerní odlet letadla. Takovéto dovolené bývají někdy i velmi levné, ovšem vše klapne za předpokladu, že to letadlo stihnete.

vestavěné skříně

Balení kufru může probíhat ale velmi různorodě. Nejlépe na tom bývají lidé, kteří mají doma vestavěnou skříň. Postačí pouze posunout posuvné dveře a začít sázet věci do kufru podle toho, jak jsou umístěné ve skříni. Nemusíte prakticky nic hledat, vše je na jednom místě a jste sbaleni během velmi krátké doby. Někdy vám stačí k zabalení zavazadla pouhých patnáct minut.

skříně na míru

Velký problém ale může nastat tam, kde jsou věci rozmístěné po celém bytě. Tehdy nastává neskutečný chaos, protože časový pres dotyčného nutí k tomu, aby si pospíšil, a to zas ještě více zvyšuje hladinu stresových hormonů v krvi. Je to pak začarovaný kruh, v němž není jedinec schopen sbalit si věci ani za dvě hodiny. Kupříkladu hledá potápěčské brýle a ploutve, které jsou možná v garáži, možná ve sklepě, možná pod postelí, možná ve skříni v ložnici, možná ve skříni v dětském pokoji, možná dokonce v předsíni, kde zbylo trochu místa pro ukládání věcí. Když takto hledáte více než polovinu předmětů, promění se balení v horor.

Vestavěné skříně na míru zkrátka zlepšují život tím, že usnadňují proces převlékání a ukládání většiny předmětů v domácnosti, tím pádem také šetří váš čas, kterého nemíváme nazbyt, a můžeme se díky tomu věnovat tomu, co nás baví, anebo pracovním aktivitám. A jestliže si úložný prostor uspořádáme přehledně, budeme mít také více času na zábavu a něco smysluplného, než je neustálé hledání, přehrabování, třídění a přesouvání věcí z místa na místo. Mít zkrátka vše na jednom místě se vyplatí.