Svatba s dalekými rozhledy


Když se nacházíte v hluboce zaříznutém údolí, například v říčním koridoru, v těchto místech je blokováno proudění energie z okolního prostředí a stejně tak i slunečního světla a lidé se tu cítí stísněně. Někteří mohou dokonce zaznamenat nepříjemné pocity podobné klaustrofobii. Jestliže v takovém prostředí slavíte svatbu, nemůžete očekávat takovou radost a uspokojení, jako v místech s dalekými rozhledy. Proto se doporučuje uspořádat svatbu vždy tam, kde lépe proudí energie a máte zajímavý výhled kolem sebe.

svatební dort

Svatba u rozhledny – naše země je rozhlednovou velmocí a potvrdil to i herec Luděk Munzar, který vytvořil krásný pořad „Rozhlédni se člověče“. Jestliže si postavíte party stan v blízkosti nějaké rozhledny, budete se tu cítit mnohem příjemněji, než v nějaké dolině. Výhodné je, pokud si můžete v rámci svatby celou rozhlednu objednat pro sebe a využívat ji pak v rámci oslavy v podstatě neomezeně.

svatba v exteriéru

Svatba na letišti – tímto vás nechceme nabádat k tomu, abyste si rozložili párty stan v blízkosti dopravního nebo vojenského letiště, to byste byli brzy konfrontováni s policií, máme tím na mysli dohodu s provozovatelem sportovního letiště, které slouží například jako plocha pro vzlet horkovzdušných balónů. V tomto prostředí bude mít svatební oslava úroveň a jako bonus budete mít daleký rozhled do krajiny. Na travnaté ploše sportovních letišť lze provozovat i různé sporty, například lukostřelbu, šipky, volejbal či nohejbal. Na takové svatbě se nebudete nudit.

Svatba v horách – zajímavým řešením je i svatba uspořádaná na horské chatě s dalekým rozhledem. Za chatou vztyčíte party stan a vašim hostům nabídnete veškerý servis v tomto krásném prostředí jak uvnitř chaty, tak i v exteriéru pod stanovou konstrukcí. Pronájem party stanů z Brna vám tedy poslouží i v místech, kde byste to neočekávali.